Moderní hliníkové ploty

Moderní hliníkové ploty představují inovativní a stylové řešení pro zabezpečení vašeho domova či komerčního prostoru. Jejich minimalistický design a čisté linie propůjčují modernímu prostředí sofistikovaný vzhled. Moderní hliníkové ploty GARDIS jsou dostupné v široké škále designů a barevných provedení, což umožňuje jejich snadné přizpůsobení konkrétním potřebám a vkusu zákazníka. V naší nabídce najdete také hliníkové brány a hliníkové pergoly.

Jak pečovat o hliníkové ploty a pergoly?

Pravidelné čištění – plot stačí pravidelně opláchnout vodou. Nevyžaduje větší údržbu. Odstranění prachu a nečistot zabraňuje vzniku zabarvení.

Ochrana proti poškrábání – vyhněte se použití hrubých materiálů nebo abrazivních čisticích prostředků, které by mohly poškodit povrch plotu.

Kontrola a údržba spojů – pravidelně kontrolujte spoje a spojovací prvky hliníkového oplocení.

Ochranné nátěry – v případě potřeby je možné na hliníkové ploty aplikovat ochranné nátěry nebo povrchové úpravy, které zvýší jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a prodlouží jejich životnost.

 

Máte další technické dotazy? Kontaktujte nás nebo navštivte náš showroom. Rádi vám vše zodpovíme

Technické parametry hliníku

Oxidace a ochranná vrstva – díky své reaktivitě s kyslíkem vytváří hliník na svém povrchu tenkou oxidovou vrstvu, která mu poskytuje účinnou ochranu proti korozi a zabraňuje další oxidaci kovu.

Lehkost a snadné zpracování materiálu – moderní hliníkové ploty si získaly oblibu kvůli své lehkosti a
snadné práci s materiálem.

Jsou moderní hliníkové ploty to pravé pro vás? Rádi pro vás vyhotovíme nezávaznou kalkulaci.

Postavíme i Váš vysněný hliníkový plot!